Joyetech ile Sigarasız Bir Hayata Merhaba

Joyetech ile Sigarasız Bir Hayata Merhaba

Sigara ve tütün mamullerine olan bağımlılık ülkemizin ve dünya halklarının sağlığını tehdit eden en büyük etmenlerden birisi olduğu gerçeği tüm sağlık otoriteleri tarafından kabul edilmiş bir olgu olup, dünya genelinde ve ülkemizde tütün ve tütün mamullerinin kullanımına yönelik önleyici tedbirler alınmaya çalışılmakta ve insan sağlığı bu suretle korunma yoluna gidilmektedir.

Her ne kadar koruyucu ve önleyici tedbirler ülkelerin siyasi otoriteleri tarafından alınmaktaysa da bağımlılık ve tiryakilik noktasında olan kullanıcılar için bu tedbirler bir şekilde delinmekte ve bu bağımlılık seyri devam ettirilmektedir. Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, uzmanlar sigara içme hazzını devam ettirirken, aynı zamanda da sigaranın insan vücuduna verdiği zararları en aza indirebilmek üzerine yaptıkları ar-ge çalışmaları sonunda elektronik sigara ortaya çıkmış, sigaraya oranla daha az nikotin barındırması, meyve aromaları ile desteklenmesi ve kanserojen madde içermemesi dolayısıyla sigaraya oranla sağlık açısından daha az zararı bulunmaktadır.

Karpuz, kavun, elma, şeftalı vb. pek çok meyve aroması ile de desteklenen elektronik sigaralar, normal sigaraya oranla minimize edilmiş nikotini, içerisinde kansorejen hiçbir madde barındırmaması ve meyve aroması sayesinde görece hoş kokulu dumanı dolayısıyla hem sigara kullananı hem de çevresindeki insanları diğer sigaraya göre daha az etkilemektedir. Kaliteli ve bakımı yapılmış elektronik sigara ile daha sağlıklı günler dileyerek bilgilendirmemizi sonlandıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp Sipariş Hattı