Şartlar ve Koşullar

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (joyetechturkiye.com.tr) Perpa Ticaret Merkezi A/Blok Kat:13 Şişli/İSTANBUL adresindeki firmanın malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Stoklarımızda bulunan ve satışa sunulmuş olan ürünler üretici firmalardan orjinal kutusunda ve kapalı paketlerinde gönderilir.
Sitemiz üzerinden satın alacağınız ürünlerde fatura gönderilmemektedir.
Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir.
Hijyen sebeplerinden dolayı satın alınan ürünler ambalajı açıldıktan sonra iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir. (Değişim tarafımıza ürünün gönderilip kontrolleri yapıldıktan sonra sağlanmaktadır.)
Ürünlerin JOYETECH TARAFINDA GARANTİSİ MEVCUTTUR. Türkiyede garantisi yoktur. ORJINALLİK BANDROLU İÇİNDEDİR.
Sitede bulunan ürün doğru olmasına rağmen yanlış sipariş vermeniz veya yanlış gönderilmesi durumunda orjinal paketi açıldığında iade ve değişim kabul edilmemektedir.
Modlu Cihaz sipariş Verirken Modlu cihazların içinde Pil çıkmamaktadır. Cihazın yanında Orjinal US18650VTC5 3.6V 2600mAh extra olarak sipariş vermeniz gerekir.
Cihazların yanında likit yer almamaktadır. Cihaz alırken likit siparişini ayrıca vermeniz gerekir.
www.joyetechturkiye.com.tr sitesi üzerinden gerçekleştirilen her bir alışveriş, yukarıdaki maddelerin okunup onaylandığı varsayılarak gerçekleştirilmektedir.